
Ik begon de maand niet zo heel gezond, want deze leuke ochtend bij mijn oma was op vrijdag en op woensdag had ik pauze op mijn werk en liep ik naar de markt voor wat boodschappen. En het was super mooi weer en ineens had ik super veel zin in een softijsje met discodip, echt zo heerlijk. Ik heb dat al heel lang niet meer gegeten en besloot er nu voor te gaan haha en ik genoot er enorm van.

Ook hadden we die week nog een keer frietjes gehaald en was mijn baas jarig en hadden we weer taart. Iets teveel in een week waarin ik de teugels iets te veel liet vieren en helaas voelde ik alweer een ontstekinkje in mijn mond aankomen. Zo vervelend dat als ik 3 of 4 keer suiker of iets anders ongezonds eet in een week ik gelijk ontstekinkjes krijg. Geeft ook wel aan hoe mijn lichaam gewend is aan gezond eten. Maar zo’n ontstekinkje is echt vervelend, want het gaat kloppen en soms ook bloeden en het doet zeer. Maar ik heb goede natuurlijke producten die daar tegen helpen, al moet ik zeggen dat het wat hardnekkiger was dan verwacht maar in combinatie met weer lekker gezond eten ging het gelijk een stuk beter.
Doordat Leyla wat last had van wat uitslag op haar buikje besloten we ‘s avonds te gaan zwemmen. Ik was gaan werken en op tijd thuis, dus we reden lekker naar de Oesterdam om even te gaan zwemmen met haar. Ik vond het best fris door de wind, maar Leyla genoot enorm. Het zeewater deed haar uitslag goed en ze kon lekker rennen door het water.
Ohja bijna vergeten 2 weken geleden op zondag was ik lekker met mijn blog bezig, Jens was brak van een feestje en besloot nog even te gaan slapen. Ik had hard gewerkt op mijn laptop, maar het was mooi weer en ik was een beetje gaar dus besloot ik met Leyla een wandeling te maken richting de dijk bij ons achter. We kwamen op de dijk aan bij het water en Leyla vond het natuurlijk fantastisch en ik besloot dat ik wel met haar mee wilde gaan naar het water. Dus voorzichtig over de gladde stenen, maar al snel gleed ik weg haha. Terwijl Leyla overigens al in het water was. Ik besloot mijn slippers uit te doen en verder te gaan, maar er lag veel soort van blubber, niet echt zand, maar van die blubber waar je in wegzakt en ik stapte in oesters en besloot al vrij snel terug te gaan, dus ik met opgestroopte pijpen en tot aan mijn knieën onder de blubber en Leyla tot haar billen haha liepen we terug naar huis. Het was echt geen gezicht en mensen die we tegenkwamen, hoorde ik er ook echt om lachen haha. Uiteindelijk had ik 2 flinke sneeën in mijn rechtervoet en kon ik er een aantal dagen niet echt op lopen, gelukkig herstelde het vrij snel waardoor ik weer gewoon kon lopen.

We gingen thuis ook lekker aan de slag. We hadden lange gordijnen hangen, maar waren die al een hele tijd beu. Maar de vouwgordijnen die we wilden, waren boven budget na de verbouwing die we gedaan hadden. Dus het bleef bij deze gordijnen, maar toen Jens deze maand de gordijnen met stang en al van de muur aftrok, werd het tijd voor nieuwe. En daar waren we aan toe en nu konden we gaan voor die vouwgordijnen die we al zolang wilden. En toen we toch bezig waren, hebben ook besloten om de muur wit te verven. Hij had een beetje een zalmroze kleur en omdat we meer van de kamer willen gaan veranderen, besloten we deze wit te verven.

Wat een heerlijke maand was het en wat heb ik genoten van het weer. Ik hoor er best wat mensen over klagen, maar van mij mag het echt zo blijven voor de rest van het jaar haha. Dit is echt mijn weer, oké 35 graden hoeft niet per se maar 25-30 is helemaal prima. Elke dag rokjes en jurkjes aan haha. Alleen voor Leyla is het wel echt vervelend en dat vind ik wel zonde dus die proberen we zoveel mogelijk koel te houden, maar dan moet ze ook wel wat minder eigenwijs worden. Die gaat namelijk met 30 graden in de zon liggen. Dus als het zo warm is, lopen we ‘s ochtends vroeg met haar en ‘s avonds laat. Overdag lopen we niet met haar, want dat is veel te warm, ook voor haar pootjes op dat hete asfalt. Ik las pas dat als de buitentemperatuur 25 graden is, is de asfalttemperatuur al 52 graden. Kun je nagaan wat dat is met 35 graden, daar ga je niet met je blote voeten op lopen en je hond loopt eigenlijk op z’n blote voeten dus die wil ik dat zeker niet aandoen. Ik word ook best boos als ik mensen dat wel zie doen op het heetst van de dag, dat is zo zonde voor de hond. Wij proberen ze dus zoveel mogelijk binnen te houden en leggen ze bijvoorbeeld op een vochtige handdoek. Dat helpt wel om wat af te koelen, ‘s nachts zetten we alle ramen open zodat het kan doorwaaien en ze in ieder geval wel wat koeler kan slapen.

Een toffe maand dus achter de rug en weer een fijne nieuwe in het vooruitzicht. Tot nu toe gaat het lekker in de nieuwe maand, want ik heb een nieuwe podcast ontdekt over persoonlijke ontwikkeling en jezelf meer laten groeien en eerlijk gezegd ben ik er een beetje verslaafd aan geraakt en ook zeker aan het goede gevoel wat het me oplevert. Maar daarover meer in mijn volgende maandoverzicht blogje.