Mango smoothie met blauwe bessen. Een smoothie met mango en blauwe bessen is altijd een goed idee. De yoghurt maakt deze smoothie lekker fris.
Â
Smoothie Sunday
De eerste Smoothie Sunday blogpost is een feit. In een eerdere nieuwsbrief beloofde ik al dat hij zou komen, de Smoothie Sunday en nu is het moment eindelijk daar! Zelf houd ik erg veel van smoothies en ik probeer dan ook elke dag een smoothie mee te nemen naar mijn werk. Dit betekent dat ik ‘s avonds tussen het eten koken door vaak even snel een makkelijke smoothie maak.
Â
Naast deze relatief basic smoothies met sinaasappelsap en fruit wil ik ook graag wat nieuwe smoothierecepten uitproberen. Hiervoor haal ik mijn inspiratie vaak van Pinterest of ik gooi gewoon alle groenten en fruit die ik over heb in de blender haha.
Â
In het weekend heb ik nu eenmaal meer tijd om een lekkere smoothie uit te zoeken en nieuwe dingen uit te proberen, vandaar de Smoothie Sunday. Daarnaast is het een super lekkere en gezonde manier om je nieuwe week mee te beginnen of om je kater van de avond ervoor te compenseren. Ik wil met jullie heel graag het eerste smoothierecept delen. Eigenlijk is dit een hele simpele smoothie. Deze smoothie heb ik gemaakt met 0% vet Griekse Yoghurt, maar als je de vettere variant lekkerder vindt, kun je die natuurlijk ook gebruiken. Ik heb melk gebruikt om de smoothie een beetje te verdunnen. Hiervoor heb ik halfvolle melk gebruikt.
* Door plantaardige melk en yoghurt te gebruiken, kun je dit recept lactosevrij en plantaardig maken
Â
Â
Hoe maak je het?​
Eigenlijk is dit een hele simpele smoothie. Doe de Griekse Yoghurt, de melk, de honing en de blauwe bessen in de blender doen.
​Schil de mango en snijd langs de pit in kleinere stukken. Ook de banaan kun je uit de schil halen en in stukjes snijden. Voeg deze ook allebei toe aan het mengsel in de blender.
​Als je alle ingrediënten in de blender hebt gedaan, kun je het geheel voor ongeveer 3 minuten blenderen. Als je de smoothie te dik vindt, kun je er nog water aan toevoegen.
Â
Je kunt nu van deze frisse mango smoothie met blauwe bessen gaan genieten.
Download hieronder het recept om het makkelijk te kunnen printen.
Ik vind het super leuk als je een recept van mij maakt en ik ben dan ook ontzettend benieuwd naar het eindresultaat. Laat je me weten hoe het is geworden? Je kunt Organic Happiness taggen op Facebook of Instagram @organichappinessblogen gebruik daarbij de hashtag#organichappiness