Maandoverzicht november
“En een bezoek aan de Intratuin sluiten we traditiegetrouw af met een lekkere oliebol!“
Maandoverzicht november, deze maand stond al een beetje in het teken van de Kerst en verder veel woon/interieur en inspiratie dingen deze maand.
Huis verkopen
Het verkopen van ons huis hadden we besloten zelf te doen. Alleen ging het naar onze zin niet snel genoeg en hadden we niet zoveel vertrouwen meer in de partij die daarbij ondersteunde. We besloten daarom om vrijblijvend met de makelaar te praten om te horen of we het via de makelaar konden verkopen. Al snel hadden we al het vertrouwen in de makelaar en besloten we ervoor te gaan. En dat bleek een goede zet want binnen 1,5 week was het verkocht.
En nu komt de verhuizing en de sleutel ook steeds dichterbij. Het is aftellen, want 7 januari krijgen we de sleutel al. En dat betekent natuurlijk ook dat er vanalles besteld moet worden, want overal zitten mega lange levertijden op. De vloer en de bank zijn in ieder geval al besteld.
Kerstsfeer
Om ook al helemaal in de Kerstsfeer te komen, zijn we ook al naar de Intratuin in Halsteren geweest. Echt een soort Efteling als je binnenkomt, zo mooi! En ook daar hebben we veel interieurinspiratie op kunnen doen. En een bezoek aan de Intratuin sluiten we traditiegetrouw af met een lekkere oliebol!
En om in de Kerstsfeer te blijven, begon ik ook met het maken van lekkere Kerstrecepten voor op de blog. Zie hier een behind the scenes voorproefje.
Sinterklaas
Wij vierden het gisteren, maar dat komt natuuurlijk terug in het maandoverzicht van december. Mijn Sinterklaascadeau van mijn werk ontving ik vorige week al en dat was wel een cadeautje hoor! Super lekker allemaal en fijn om een stukje extra waardering te ontvangen in deze gekke tijden.
Voor mij was november een hele fijne maand, lekker relaxt. Grappig want normaal is november altijd super hectisch, zeker op mijn werk. Beurzen, gastlessen en voorlichtingen zijn vaak aan de orde van de dag. Maar dat kan natuurlijk allemaal niet doorgaan en stiekem geniet ik dan extra van de tijd thuis tijdens deze dagen. De komende maand natuurlijk de feestmaand December op het programma en dan is het nog maar een weekje tot we de sleutel van ons nieuwe huis krijgen.