2 avonden eten op het werk

Alleen eten op vrijdag
Op de vrijdagen werkt Jens altijd tot 21.00 uur en ik had 3 vrijdagen cursus in Rotterdam. Daarna maakte ik het mezelf graag makkelijk. Doordat Jens dan ook niet thuis is, is dat echt een momentje van ontspanning voor mezelf. Het begin van het weekend, lekker ontspannen en op het gemakje eten, heerlijk! Deze keren maakte ik dan ook vaak een soepje met brood en roomkaas. En dan als guilty pleasure kijk ik er een vlogje bij haha.

Een andere favoriet die ik graag op vrijdag maak als Jens weg is. Dat zijn roergebakken spruitjes met een uitje, kastanjechampignons en pecannoten. Daar bak ik vervolgens wat zoete aardappelfrietjes bij een een spinazie/kaas burger. Heerlijk vind ik dat. Jens kan er ook wel van genieten maar van hem hoeft het niet wekelijks op het het menu haha.

Kerstshow

Open dag

Mislukt experiment
Daarna probeerde ik een experiment waar ik me al de hele dag op verheugd had. Het pakte alleen totaal niet uit zoals ik had gehoopt. Het was wel lekker hoor, maar niet wat ik ervan had verwacht. Ik deed pompoenblokjes met kruiden in de oven, in de hoop dat ze knapperig zouden worden. Helaas was dat niet het geval haha. Daarbij maakte ik crispy tofu, maar dit keer niet met cornflakes, maar met gemalen noten. Alleen werd dit een stuk minder crispy en dus wat flauw en zacht haha. Allemaal wel oké, maar zeker niet zo lekker als ik had gehoopt helaas.

PIZZA
In het weekend maken we vaak lekker een pizza van de courgettebodem van Magioni. Ideaal want je hoeft hem alleen maar te beleggen en te bakken en je hebt een super lekkere én gezonde pizza te pakken. De tomatensaus maak ik altijd zelf van tomaten, zongedroogde tomaatjes, olijfolie en Italiaanse kruiden. Vervolgens beleg ik de pizza met veel verse groenten. Meestal is dat courgette, paprika, kastanjechampignons, rode ui en prei, maar het ligt er een beetje aan wat ik in huis heb. Tot slot top ik hem af met wat mozzarella en bij Jens ook nog met wat feta en tonijn.

Een ander favorietje wat we vaak in het weekend eten zijn de burgers. Ook hiermee variëren we ontzettend veel, de laatste keer was het deze broccoliburger, maar we hebben ook al een Italiaanse burgers, pompoenburgers, paprikaburgers en bloemkoolburgers gemaakt en allemaal even lekker. Vaak combineren we dat met een Italiaanse bol en wat zoete aardappelfrietjes, een echt feestmaaltje!

Tot slot maakte ik deze maand ook een nieuwe ovenschotel van Francesca Kookt en dat is ook echt een nieuwe favoriet. De groente met de pasta en de gesmolten kaas is echt heerlijk, maar het kan ook zijn door die gesmolten kaas dat ik deze zo lekker vind haha.

Ik vond het weer erg leuk om mijn avondeten met jullie te delen en ik hoop natuurlijk dat je hier inspiratie uit hebt kunnen halen om zelf mee aan de slag te gaan de komende weken.