Courgette smoothie met kiwi
Vitamineboost
Druk schema
Net als vorig jaar hebben we morgen ook weer een druk schema. We slapen bij mijn schoonouders, mede ook omdat Jens z’n opa en oma en zijn andere oma daar in de buurt wonen. Anders blijven we heen en weer rijden morgenochtend, dat is ook niet ideaal. Dus eerst op naar de schoonfamilie. Dan door naar mijn oma, waar ook mijn ouders zijn en tot slot naar mijn andere oma. Met als voordeel dat zij daarna nog weer weg moet en we hopelijk dus rond een uurtje of 3 weer thuis zijn. Kunnen we nog even ontspannen voordat het werkende leven weer begint. Dat zal vast even wennen zijn na een weekje vrij. Maar ach ik heb een leuk vooruitzicht, 1 februari start ik met een nieuwe baan dus het is een maandje bikkelen en daarna heel veel leren en nieuwe energie opdoen in mijn nieuwe werk.Recept Courgette smoothie met kiwi
Blendertijd:Â Â Â 3 minuten
Aantal:Â Â Â Â Â Â Â Â 2 smoothies (ongeveer 750 milliliter)

Â
Ingrediënten
​
- 1 courgette
- 3 kiwi’s
- 1 appel
- 150 milliliter yoghurt
Â
Â
Â

Â
Schil als eerste de courgette en snijd de kontjes er vanaf. Als je een biologische courgette hebt, kun je de schil er ook aan laten zitten, maar zelf vond ik deze schil er niet zo top uit zien en daarom heb ik de courgette toch geschild. Snijd de courgette daarna in wat kleinere stukken en doe die alvast in de blender.
Â
Â

Schil de kiwi en snijd in kleinere stukjes. Je kunt de kiwi ook door de helft snijden en het vruchtvlees eruit lepelen en zo aan de blender toevoegen.
Schil vervolgens de appel en snijd in kleinere stukjes. Gebruik je geen biologische appel, dan is het gezonder om hem wel te schillen.
Voeg tot slot de yoghurt toen en je kunt de smoothie gaan blenderen. Dit duurt iets langer omdat de courgette en de appel relatief hard zijn.
De smoothie is wat aan de zure kant, houd je daar niet zo van dan kun je 1 kiwi minder gebruiken of eventueel wat honing toevoegen.

Download hieronder het recept om het makkelijk te kunnen printen.
Ik vind het super leuk als je een recept van mij maakt en ik ben dan ook ontzettend benieuwd naar het eindresultaat. Laat je me weten hoe het is geworden? Je kunt Organic Happiness taggen op Facebook of Instagram @organichappinessblog en gebruik daarbij de hashtag #organichappiness
Volg je Organic Happiness al op Social Media?